ZDRAVÍ A MAGUAMA

MACA - Je unikátní v tom, že účinkuje jak na ženy, tak na muže. Hlavním účinkem pro obě pohlaví při pravidelném a dlouhodobém užívání kávy MAGUAMA s obsahem Macy je výrazný nárust libida, u mužů zlepšení potence a redukce tělesné váhy.

GUARANA - Je rostlina z amazonského pralesa, která je vynikajicím prostředkem pro: Snižování únavy, udržení pozornosti, vylepšení paměti a soustředění, snižování obezity. Jelikož potlačuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků.

Věčný strašák žen nazývaný menopauza

Věčný strašák žen nazývaný menopauza
Menopauza je přirozený proces, který nastává u žen mezi čtyřiceti až šedesáti lety. Jde o fyziologický děj, kdy ženské pohlavní orgány přestávají plnit svojí hlavní funkci a to přípravu na těhotenství a vlastní těhotenství.
V tomto věku pomalu ustává produkce pohlavních hormonů vaječníky, především estrogenů. Jejich úbytek je hlavní příčinou všech potíží spojených s tímto „syndromem“.Definitivní konec menstruace se neobjevuje ze dne na den. Příznaky se objevují již zhruba pět let předem. Délka a intenzita menopauzy mohou být ovlivněny několika faktory, kterými jsou např. genetika, životní styl či zeměpisná poloha. Menopauza se dělí do několika etap a my si nyní každou z nich trochu přibížíme.
 
Premenopauza
 
Jedná se o období před menopauzou, které je charakterizované pravidelnou menstruací, normálními hodnotami E2 (estradiol), GT (gonadotropin), nižším progesteronem, ztrátou cykličnosti GT.
 
Perimenopauza
 
Toto období nastává bezprostředně před samotnou menopauzou a do 1 roku po ní. Typickým příznakem pro tuto etapu je nepravidelný menses, výrazně zvýšené FSH (folikulostimulační hormon) a normální hladina E2.
 
Menopuaza
 
V tomto období zpravidla dochází k trvalému vymizení menstruace v důsledku ztráty folikulární aktivity ovarií. V České republice této etapy většinou dosahují ženy kolem 51. roku.
 
Postmenopauza
 
Období vyhaslé ovariální funkce začínající 1 rok po menopauze, trvalé vymizení menstruace, trvale zvýšené FSH, a snížené E2.
 
Klimakterium nebo-li přechod je sled hormonálních změn při přechodu z pre do postmenopauzy,
u 75% žen se objevuje soubor specifických příznaků, které se u nich dosud neobjevovaly. Ty nazýváme klimakterický syndrom.
 
Mezi nejčastější příznaky ženského klimakteria patří:
 
- nepravidelná menstruace
- návaly horka a zimy
- silné noční pocení
- ztráta libida
- suchost pochvy
- přibývání na váze
- změny nálad a náhlé slzy
- problémy se spánkem
- deprese a temné myšlenky
- závratě
- ztráta vlasů
- řidnutí kostí
- ztráta zubů
 
Jedním z nejjednodušších řešení jak těmto příznakům alespoň z části předejít je užívání přirodního zlata v podobě rostliny Macy. Maca peruánská se řadí mezi superpotraviny, která má vědecky dokázané lečebné účinky v gynekologyckém oboru. Maca je unikátní tím, že umí dostat do rovnováhy steroidní hormony jako je testosteron, progesteron a estrogen.Z těchto důvodů se maca používá jako účinný prostředek k oddálení hormonálních změn, které přicházejí se stárnutím. Obecně má velmi dobrý vliv na celý endokrinní systém.

 
Maca má rovněž výbornou pověst jako vynikající prostředek k léčbě poruch menstruace, ženských hormonálních poruch, při menopauze a chronickém únavovém syndromu. Významný obsah této zázračné rostliny je v naší kávě MAGUAMA. Jedná se o 100% brazilskou kávu arabica, která
kromě významného podílu Macy obsahuje také Guaranu, která je významným pomocníkem při únavě a depresích.

 
Při dlouhodobém užívání této kávy pocítíte kladné změny v oblastech gynekologyckých, ale také je to skvělý zdroj vápníku, který udrží v kondici vaše kosti a zuby. Díky obsahu jódu je výborný i při špatné funkci štítné žlázy.
 
Jedná se o opravdu zázračné tekuté zlato. Začněte tomuto problému čelit s předstihem a máte z poloviny vyhráno.
 
 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět